alltex-logo
alltex-logo
phone

Klientų aptarnavimas

+370 5 2127548

mail

alltex@alltex.lt

placeholder

Adresas

B. Sruogos 45, Vilnius

clock

Darbo laikas

I-V 08.30-17.30

Paslaugos


Paslaugos

Siekiant sustiprinti savo padėtį rinkoje, mes siūlome Jums savo partnerystę.  Su 20 metų patirtimi, nuolat besistažuojančiu aukštos kvalifikacijos personalu mes išspręsime Jūsų problemas, nes UAB „Alltex Vilnius“ darbuotojai turi sukaupę didelę patirtį parduodant, paleidžiant, prižiūrint, aptarnaujant garantiniu ir pogarantiniu metu, remontuojant įrengimus ir tiekiant jiems atsargines dalis ir detales. Visiems parduotiems įrengimams nuolat teikiama kvalifikuota mūsų inžinierinio – techninio personalo priežiūra, konsultacijos ir remontas. Dalis inžinierių įsikūrę Kaune, kad galima būtų operatyviau atlikti įrengimų aptarnavimus bei pašalinti gedimus įmonėse, kurios yra išsidėsčiusios vakarinėje ir centrinėje Lietuvos dalyje.

Mūsų pareiga ir privalumas patenkinti savo klientų norus ir lūkesčius. Patenkinti mūsų klientai yra mūsų darbo kokybės rodiklis. Todėl mes siekiame ir visada ieškome geriausių ir ekonomiškai efektyvių sprendimų.

Ar turite klausimų apie konkrečius produktus? Gal Jums reikia techninės pagalbos ar atsarginių dalių? Reikalinga apmokymo programa? Tuomet susisiekite su mumis, nes mes galime Jums padėti. Jūs galite pasikalbėti ar pasitarti su mūsų inžinieriais, kurie yra puikūs savo srities ekspertai. Mūsų technikos specialistai turi atstovaujamų firmų kvalifikacinius sertifikatus, nuolat tobulinasi užsienyje gamintojų rengiamuose seminaruose ir praktiniuose mokymuose. Aukšta mūsų darbuotojų kvalifikacija yra mūsų sėkmės garantas.

UAB „Alltex Vilnius“ sandėliai yra Vilniuje, kur kaupiama didelė atsarginių dalių bei specifinių – remontinių įrankių bazė.

Jei Jums reikia skubios pagalbos sugedus Jūsų įrengimui, skambinkite mums, mes pasiruošę Jums padėti.

Aptarnavimo komanda visada yra netoliese!


Kontaktai

UAB „Alltex Vilnius“

įm. kodas 110725681

Теl. +370 5 2127548

Еl paštas: alltex@alltex.lt

Parašykite mums
Aplankykite mus