alltex-logo
alltex-logo
phone

Klientų aptarnavimas

+370 5 2127548

mail

alltex@alltex.lt

placeholder

Adresas

B. Sruogos 45, Vilnius

clock

Darbo laikas

I-V 08.30-17.30

Apie mus


Bendra Lietuvos – Vokietijos įmonė UAB „Alltex Vilnius“ yra Vokietijos firmų partneris Baltijos šalyse. UAB „Alltex Vilnius“ įkurta 1995m. Vilniuje, tačiau veikla pradėta dar anksčiau – 1990m., turint atstovybės statusą. Daugelį metų UAB „Alltex Vilnius“ Lietuvoje ir Latvijoje atstovauja maisto pramonės įrengimų gamintojams ne tik iš ES šalių, bet ir iš JAV (Bettcher Industries Inc.). Daugiausiai ES šalyse dirbame su Vokietijos įrengimų gamintojais – Handtmann GmbH, Kerres GmbH, Maja GmbH, K+G Wetter GmbH, Knecht GmbH, Günther GmbH, Komet GmbH, JWE-Baumann GmbH, GWST GmbH, Magurit Gefrierschneider GmbH, Soehnle Professional GmbH, Sealpac International bv, Holac Maschinenbau GmbH. Bedradarbiaujame su įrengimų gamintojais iš Ispanijos (Roser S.A.). Taip pat atstovaujame Vokietijos firmai „Busch GmbH“, kuri turi didelį pasirinkimą įvairaus tipo vakuuminių siurblių ir sistemų.

Šių visų įmonių gaminami ir parduodami aukščiausio lygio technologiniai įrengimai naudojami įvairiose pramonės šakose:

Maisto (mėsos, žuvies, pieno) perdirbimo, pakavimo, konditerijos gaminių.

Pasaulinio garso firmos „Busch GmbH“ vakuuminiai siurbliai ir orapūtės plačiai naudojami ir kitų pramonės šakų įrengimuose:

Chemijos ir farmacijos, medicinos, stiklo, keramikos, medienos perdirbimo, tekstilės, spausdinimo ir kt.

Visi minėtų ES šalių gamintojų įrengimai yra kokybiški, nauji ir nenaudoti, su kilmės sertifikatais bei atitinka ES standartus.

Taip pat į mus galite kreiptis dėl atsarginių dalių pardavimo bei kitais techniniais klausimais, galite gauti mūsų ekspertų konsultacijas ir informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas.

Kituose puslapiuose mes Jus supažindinsime su mūsų siūlomais įrengimais bei teikiamomis paslaugomis mūsų klientams visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Tikimės, kad čia Jūs rasite visą reikalingą informaciją.


Kontaktai

UAB „Alltex Vilnius“

įm. kodas 110725681

Теl. +370 5 2127548

Еl paštas: alltex@alltex.lt

Parašykite mums
Aplankykite mus