Ekspertai traysealer ir thermoformer pakavimo technologijose

Ateities pakavimo sprendimai

SEALPAC – įmonė, kuri gamina aukštos kokybės, didelio našumo bei patikimas pakavimo mašinas maisto pramonei. Jos siūlomoje produkcijoje yra lengvai valdomos, efektyvios, našiai sujungtos į bendrą tinklą ir išmaniąsias sistemas mašinos, kuriose naudojama naujoviškiausi pakavimo sprendimai, padedantys sumažinti plastiko ir maisto atliekų kiekį. SEALPAC yra puikus partneris, teikiantis individualius pakavimo sprendimus, kurie padės Jums išsiskirti rinkoje.

SEALPAC įrangos pritaikymas

Traysealers

SEALPAC M-series

„SEALPAC M-series” – tai pusiau automatinių padėklų užklijuotuvų linija, kuri yra kompaktiška, lanksti ir efektyvi gaminant nedideles įvairių produktų serijas.

SEALPAC Amax

„SEALPAC Amax” serija pasižymi kompaktiškumu, moduline konstrukcija, mažomis eksploatavimo sąnaudomis ir dideliu našumu. Be to, jie yra itin lankstūs, o įrankių greito keitimo sistema leidžia juos pakeisti per kelias minutes.

Thermoformers

SEALPAC RE

„SEALPAC RE” serija – tai perspektyvi, visiškai automatizuota termoformavimo įrenginių linija, kurioje galima naudoti įvairius maisto ir ne maisto produktų pakavimo sprendimus.

 

SEALPAC PRO

„SEALPAC PRO” serija – tai modulinių, ekonomiškai efektyvių termoformavimo įrenginių linija, kuria galima pakuoti įvairius maisto ir ne maisto produktus, užimant mažiausią plotą ir didžiausią pakrovimo plotą.

Denesting systems

SEALPAC MA & MA-S

MA-S ir MA denesteriai – tai skirtingų dydžių, servo valdomos, aukštos higienos mašinos, kurios gali efektyviai atskirti ir sudėti įvairių dydžių ir formatų padėklus ant konvejerio juostų.

SEALPAC AS-RS

AS-RS įstrižinis denesteris yra servo įrenginys, kuriuo galima efektyviai dėti padėklus arba plokščias kartonines laikmenas ant konvejerio iš vieno arba dviejų žurnalų su dideliu aukščiu.

SEALPAC AS-LS

AS-LS linijinis denesteris yra universalus ir mažai vietos užimantis įrenginys, kuriame įvairaus formato padėklams ant konvejerio uždėti naudojami siurbtukai.

Lidding systems

SEALPAC MD & MD-S

MD ir MD-S žurnalinės dangtelių uždengimo sistemos yra kompaktiškos, servoelementais valdomos ir didelio našumo mašinos, kuriomis galima uždėti įvairaus formato dangtelius ant padėklų iš itin didelio žurnalo arba paprasto aplikatoriaus.

Daugiau informacijos galite rasti oficialioje SEALPAC svetainėje.